Zubní Lékař České Budějovice - Vše o Stomatologii

Podmínky používání

David Holan 18 lis 2023 0 Komentáře Právní informace

Úvodní ustanovení

Vítejte na stránkách Zubní Lékař České Budějovice – Vše o Stomatologii. Přečtěte si prosím pozorně následující podmínky používání, které definují a upravují vztahy mezi provozovatelem této stránky a jejími návštěvníky. Tyto podmínky se vztahují na veškeré informace, služby a materiály poskytované na doméně zubni-lekar-ceske-budejovice.cz. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s níže uvedenými podmínkami a zavazujete se je dodržovat.

Poskytované informace a služby

Naše stránka je zaměřena na poskytování odborných informací v oblasti stomatologie. Všechny informace, které zde naleznete, jsou pravidelně aktualizovány a pečlivě vybírány s cílem poskytnout uživatelům hodnotný a spolehlivý obsah. Stránka nezaručuje absolutní správnost všech informací a provozovatel nenese odpovědnost za případné nepřesnosti nebo zastaralé údaje.

Práva a zodpovědnost uživatele

Jako uživatel těchto stránek se zavazujete k tomu, že informace zde poskytnuté nebudete využívat v rozporu se zákonem, mravností a etickými normami. Na stránkách respektujeme práva třetích stran a očekáváme, že stejný respekt budete projevovat i vy. Porušení těchto pravidel může vést k okamžitému zákazu přístupu na stránku a potenciální právní odpovědnosti.

Provozovatel a kontaktní informace

Provozovatelem webové stránky je David Holan s kontaktní adresou Technická univerzita v Liberci, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1, Česká republika. Veškeré dotazy, náměty či připomínky můžete směřovat na email: [email protected].