Zubní Lékař České Budějovice - Vše o Stomatologii

Zásady ochrany osobních údajů

David Holan 18 lis 2023 0 Komentáře Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách zubni-lekar-ceske-budejovice.cz popisují, jakým způsobem je zacházeno s informacemi, které jsou zde shromažďovány od návštěvníků a klientů. Je naší povinností chránit Vaše soukromí a zajišťovat bezpečnost Vašich osobních údajů. Tento dokument podrobně popisuje postupy shromažďování dat, jejich používání, sdílení s třetími stranami a Vaše možnosti související s ochranou soukromí. Přístupem na naše webové stránky a jejich používáním vyjadřujete souhlas s podmínkami těchto zásad ochrany osobních údajů.

Shromažďování a používání informací

Když navštívíte naše webové stránky zubni-lekar-ceske-budejovice.cz, můžeme shromažďovat informace o Vaší návštěvě, jako jsou například data o používaném prohlížeči, IP adresa, stránky, které jste navštívili, a čas strávený na našich stránkách. Tato data slouží ke zlepšení našich služeb a personalizace vašeho uživatelského prostředí. Osobní údaje, jako jsou jméno, emailová adresa, telefonní číslo a další, mohou být shromažďovány v případě, že je dobrovolně poskytnete například prostřednictvím kontaktního formuláře nebo při objednávání služeb. Tyto informace používáme výhradně za účelem poskytování našich služeb, komunikace s Vámi a zlepšení našich služeb.

Sdílení osobních údajů

Osobní údaje, které nám poskytnete, jsou chráněny a neposkytujeme je třetím stranám, kromě případů, kdy je to nezbytné pro poskytování služeb nebo pokud to vyžaduje zákon. S třetími stranami, které mohou mít přístup k Vašim údajům v rámci poskytování služeb, máme uzavřené příslušné smlouvy zajišťující ochranu Vašich dat. Můžeme také sdílet Vaše informace v případě, že dojde k fúzi, prodeji nebo jinému převodu majetku společnosti, přičemž o tom budete řádně informováni.

Bezpečnost a ochrana údajů

Máme implementovány různé bezpečnostní opatření, aby jsme zajistili ochranu Vašich osobních údajů. Tyto opatření zahrnují technická a organizační opatření, jako jsou šifrování dat, bezpečnostní firewally a přístupová práva. Pravidelně provádíme revize našich bezpečnostních postupů a aktualizujeme je v souladu s nejnovějšími standardy. I s nejlepšími bezpečnostními opatřeními však nemůže být online bezpečnost nikdy zaručena na 100%, a proto nemůžeme plně zaručit bezpečnost Vašich dat.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte různá práva včetně práva požadovat přístup k Vašim osobním údajům, opravu chybných informací, odstranění Vašich údajů, omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. V případě dotazů nebo požadavků ohledně Vašich osobních údajů nás můžete kontaktovat pomocí emailové adresy [email protected]. V případě, že si nebudete vědět rady s Vašimi právy, máte také možnost obrátit se na úřad pro ochranu osobních údajů.

Informace o správci

Správcem osobních údajů je David Holan, Technická univerzita v Liberci, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1, Česká republika. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat na výše uvedené emailové adrese.