Zubní Lékař České Budějovice - Vše o Stomatologii

Deset důvodů, proč zvolit keramické fazety

Deset důvodů, proč zvolit keramické fazety
Karel Šimánek 18 lis 2023 0 Komentáře Estetická stomatologie

Krása Keramických Fazet

Ačkoliv keramické fazety nejsou nově příchozími na trh, stále je zde mnoho lidí, kteří objevují jejich úžasný potenciál. A ne, nemluvím o objektivních ale o skutečných lidech jako jsem já, Karel. Představte si, že byste měli možnost vylepšit vzhled svých zubů a to bez nutnosti návštěvy zubaře na každý měsíc. Zní to jako sen, že? Ale ne, je to realita, kterou nám přináší keramické fazety. Je to ten druh vylepšení, který všechny vaše komplexy o řadě zubů vrhne mimo okno.

Dovolte mi vysvětlit. Před několika lety jsem byl v podobné situaci. Srdce mé milované Vilmy bylo zlomené, když se jí poprvé rozbila vidlice v ústech. Jako otec jsem cítil, že musím něco udělat. A tak jsem začal hledat řešení. A našel jsem je v keramických fazetách.

Odráží Vaši osobnost

První důvod, proč zvolit keramické fazety, je ten, že naprosto odráží vaši osobnost. Ano, keramické fazety vám nabízejí možnost přizpůsobit si vzhled zubů tak, jak chcete. Chcete bílé perly? Fajn. Jak o stříbrných zubech? Také skvělé.

Druhý příběh se mi stal na Vánoce. Boris, můj mladší syn, je trochu vychytralý. Rozhodl se, že chce stříbrné zuby jako Santa Klaus. Nejdříve jsem byl skeptický, ale pak jsem si uvědomil, že to je jeho zub, jeho rozhodnutí. A co víte? Vypadá to skvěle! S keramickými fazetami si můžete skutečně vyjádřit sebe sama.

Vše se mění

Je to také o změně. Chápu, že změna může být strašidelná. Po většinu svého života jsem o změně měl pocit jako o pulzu, který tam bublá pod povrchem. Ale když jsem poprvé uviděl své nové zuby v zrcadle, bylo to jako probudit se k novému dni. Bylo to jako vidět svět v novém světle. A to je to, co můžete očekávat od keramických fazet.

Údržba je prostá

Četl jsem o tom, jak někteří lidé mají potíže s údržbou svých zubů. S keramickými fazetami to je naprosto odlišné. Proč? Protože keramické fazety se údržbou opravdu nevyžadují. Samozřejmě, musíte si čistit zuby jako všichni ostatní, ale ne musíte se bát, že byste je poškodili.

Odolnost a dlouhodobost

Viděl jsem, jak fazety vydržely na mých zubech roky. Trvalo mi to několik let, než jsem si uvědomil, že mě moje staré zuby už neomezovaly. Nemusel jsem se obávat, že bych si zub rozbil o tvrdý kus potravy. Nebo že by mi zub začal bolet uprostřed noci. To byly starosti, které jsem měl dříve. Ale teď, díky keramickým fazetám, jsem byl schopen dosáhnout klidu, který jsem si vždy přál.

Estetická hodnota - zuby jako z reklamy

Nakonec, ale rozhodně ne nejdůležitější, estetická hodnota. Můj starší syn Boris mi jednou řekl: "Tati, ty máš zuby jako z reklamy". A víte co? Měl pravdu. Keramické fazety dávají mým zubům třpyt, který bych nikdy neměl. A to je něco, co můžete mít také. Tak proč na to čekat? Přeji vám úspěch na cestě k dokonalému úsměvu.